Witamy na stronie kdr.edu.pl

WITAMY NA KDR EDU!

Jest nam ogromnie miło powitać Państwa na naszej stronie dotyczącej strefy Consultingowo-Szkoleniowej!
KDR czyli Kształcenie Doskonalenie Rozwój, wszystko czego potrzebujesz na drodze do sukcesu i rozwoju zawodowego, jak i osobistego.
Przedstawiamy Państwu pełną ofertę szkoleniowo-konsultingową. Macie Państwo możliwość zapisania się na szkolenia otwarte oraz zamówienia szkolenia zamkniętego w swoim przedsiębiorstwie o dowolnej tematyce. Oferujemy Państwu również profesjonalne usługi konsultingowe, w tym między innymi usługi z zakresu wypracowywania strategii personalnej, controllingu personalnego, optymalizacji struktur organizacyjnych, budowie systemów motywacyjnych i systemów wynagradzania, audytów procesów personalnych, doboru zawodowego i rekrutacji czy też badania poziomu satysfakcji pracowników. Wachlarz usług jest szeroki, więc gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą w zakładce CONSULTING.

Poza wyżej wymienioną ofertą możemy pochwalić się również bogatą ofertą z zakresu ROZWIĄZAŃ IT, o których możecie się Państwo dowiedzieć więcej z naszej strony kdrsolutions.pl.

Na naszym blogu będziemy umieszczać artykuły dotyczące przeprowadzanych przez nas szkoleń, naszej metodyki pracy i oferowanych rozwiązań. Życzymy miłej lektury.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu!

Zespół KDR EDU i KDR.