Marlena (1)

Marlena Adamska

Nazywam się Marlena Adamska. Jestem trenerem i konsultantem biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich, wielokrotnie łącząc obszary zarządzania ludźmi z finansami i controllingiem.

Posiadam uprawnienia audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania jakością ISO 9001. Realizuję projekty szkoleniowe, doradcze, audytoryjne; koordynuję pracę zespołu informatycznego w zakresie rozwiązań systemowych dla HR i biznesu.

W ramach działalności naukowej prowadzę również wykłady w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, w Bydgoszczy i we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi (w tym na MBA), z tematów takich jak: Controlling personalny, Systemy informatyczne w zarządzaniu personelem, Psychologiczne aspekty zarządzania jakością w projektach, Nadzór nad działalnością personelu, Systemy Okresowych Ocen Pracowniczych.

KDR po godzinach...

Poza pracą zawodową, z której czerpię ogromną satysfakcję realizuję również liczne pasje. Uwielbiam podróżować, co wiążę się często z moim zamiłowaniem do sportów ekstremalnych. Nurkowanie, skoki ze spadochronem czy jazda na nartach to tylko niektóre z nich. Ogromną radość sprawia mi podróżowanie motocyklem, w tym roku planuję podróż w Bałkany. Czuję ogromną potrzebę pomocy innym, chętnie angażuję się w akcje i zbiórki charytatywne, w szczególności na rzecz ciężko chorych dzieci.